Проведено огляд русла та захисних споруд на українсько-угорській прикордонній ділянці річки Тиса


У межах виконання Угоди між Урядом України і Урядом Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах протягом 19-20 червня 2017 року фахівцями Сторін на плавзасобах було проведено спільний огляд берегової лінії та руслорегулюючих споруд р. Тиса на ділянці р. Тиса Вилок – Тужeр, зокрема на українсько-угорських прикордонних ділянках Вилок – Бадалово та Саловка – Соломоново. На заході з Угорської Сторони були присутні керівники Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства (м. Ніредьгаза), представники поліції, центральних органів влади, служби рибінспекції. Українську делегацію представляли начальник та головний інженер БУВР Тиси, головний інженер Виноградівського МУВГ та начальник Управління державного агентства рибного господарства у Закарпатській області. На огляді також були присутні керівники водогосподарських організацій Словаччини.

Зазвичай цей огляд проводиться фахівцями на початку осені, однак у зв’язку з хронічними меженями, які настають наприкінці літа, початку осені вже кілька років поспіль, зумовили необхідність перенести огляд на більш ранні терміни, коли рівні р. Тиса ще уможливлюють рух плавзасобів.

За результатами огляду Сторони констатували негативні наслідки проходження лютневого льодоходу, внаслідок якого спостерігається значний розмив берегів та пошкодження берегоукріплювальних споруд. Угорська Сторона акцентувала увагу на необхідності проведення руслоочисних робіт русла р. Тиса в районі ПЗ 342 біля с. Есень на Українській Стороні з метою зменшення навантаження на лівий (угорський) еродований берег р. Тиса.

Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області

Адреса: 88000, м.Ужгород, вул. Гогйди,8

тел.:+38 (0312) 61-23-15 , тел/факс:+38 (0312) 61-23-18

E-mail: zk.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t