Виробництво продукції аквакультури за 2017 рік


На виконання Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.03.12р. № 141 (Про затвердження форми звітності 1А - риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 20___р.» та інструкції щодо її заповнення) в частині завдань і повноважень територіальних органів рибоохорони, користувачів проінформовано про необхідність та порядок надання звітності за формою 1А-риба річна "Виробництво продукції аквакультури за 20____р." (річна) територіальному органу Держрибагентства до 10 січня року наступним за звітний.

З метою вчасної обробки  звітності, щодо обсягів виробництва продукції аквакультури інспекторський склад зобов’язано надати відділу іхтіології інформацію про суб’єктів аквакультури, для проведення з ними роз’яснювальних заходів щодо подання звітності.

На виконання доручень Держрибагентства, відділом проведено звірку та уточнення переліків суб'єктів аквакультури (окремо юридичних і фізичних осіб-підприємців) та направлено листи до Головного управління статистики  в Закарпатській області, Держспоживслужби, Держгеокадастру та Басейного управління водних ресурсів річки Тиса, уточнені переліки юридичних осіб - суб'єктів аквакультури, СТРГ та суб'єктів промислового вилову для формування в органах статистики вибірки сукупності за КВЕД 03 (рибальство, рибництво), секція А та включення цих суб'єктів на наступний рік для формування загального переліку та подальшого щомісячного звітування за формою 1 -риба.

З метою недопущення подання недостовірної звітності з боку суб’єктів господарювання по встановлених формах звітності, Управлінням проведено арифметичний та логічний контроль поданої звітності, направлені листи із зауваженнями суб’єктам аквакультури.

Зокрема управлінням виявлено недоліки в звітах поданих ФОП Кріль О.Б., ФОП Сабадош В.Ю. та ТОВ «ФГ «Ждимир».

12 січня 2018 року до управління надійшов звіт Сабадош Василя Юрійовича від 09 січня 2018 року. Звіт містив інформацію про вирощування інших видів риб, але не містить розшифровки інших видів риб, пояснення до звіту не надані. Звіт не містив повної інформації про вагу вирощеного та виловленого рибопосадкового матеріалу, обсяг посадженої на зимівлю риби. Обсяг вирощеної та виловленої товарної риби, значно перевищував обсяг реалізації продукції, що потребує звірки з даними первинного обліку.

Звіт Кріля Олега Богдановича від 09 січня 2018 року, містив інформацію про реалізацію 4800 кг товарної риби на суму 238,3 млн.грн., 7000 млрд. шт. лічинок на суму 42,0 млн. грн. та 36,0 млн. шт. однорічок на суму 68,4 млн. грн.

Враховуючи, що річний дохід фізичної особи підприємця - платника єдиного податку, не може перевищувати 5 млн. грн., Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській звернулося за наданням уточненням даних показників звіту.

15 січня 2018 року до управління надійшов звіт ТОВ «ФГ «Ждимир». Згідно балансу площ виробничих потужностей водних об’єктів на кінець року на балансі товариства перебувало 5 га ставків, з них 2 га маточних та 3 га нерестових, які не експлуатувалися. При наявності 285 тис. шт. маточного поголів’я лососевих видів риб, вирощування рибопосадкового матеріалу не здійснювалося. При цьому, в незариблених ставках вирощено 5 кг. осетрових видів риб. Вилов товарної продукції не здійснювався, й відповідно не здійснювалася і її реалізація. На годівлю витрачено 30250 кг. кормів. Враховуючи, що наведені у звіті показники виробництва продукції аквакультури є неузгодженими між собою, вони потребують уточнення.

Очікується подання уточнюючих звітів даними суб’єктами господарювання.

Для вчасної обробки інформації, узагальнення зібраної та поданої звітності за формою № 1А - риба  (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 20___р.» та надання зведених даних до Держрибагентства, подачі статистичної звітності за формою № 1 – риба річна на органи статистики, визначено відповідальну особу – заступника начальника відділу іхтіології та регулювання рибальства Камінського Д.Є.

ЗАВАНТАЖИТИ Форму № 1А - риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2017 рік»

Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області

Адреса: 88000, м.Ужгород, вул. Гогйди,8

тел.:+38 (0312) 61-23-15 , тел/факс:+38 (0312) 61-23-18

E-mail: zk.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t