ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державної служби категорій Б та В в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (наказ від 4 квітня 2019 р. № 69 )


ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області

(наказ від 4 квітня 2019 р. № 69 )

Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців категорій «Б» та «В», відповідно до наказу Управління від 4 квітня 2019 р. № 69  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад»:

- начальника відділу матеріально-технічного забезпечення (1 посада);

- заступника начальника відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» (1 посада);

- старшого державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» ( 1 посада).

    Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

Копія паспорта громадянина України.

Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті і Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

Копія документа (документів) про освіту.

Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Заповнена особова картка встановленого зразка.

Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання(для категорії «Б»).

 

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу матеріально-технічного забезпечення розміщені за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника начальника відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» розміщені за посиланням.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади старшого державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» розміщені за посиланням.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь  у конкурсі  приймаються  за  адресою:  88000,  м. Ужгород,  вул. Гойди,  8,   до 17 год. 30 хв.  30 квітня 2019 року (включно).

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону: тел. (066) 147 87 48 (Бузіна Олена Ігорівна).


Читайте також:

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (наказ від 17 вересня 2019 року №174)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (наказ від 10 квітня 2019 р. № 78)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в Управлінні Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (наказ від 30 січня 2019 р. № 23)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «Б» та «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (наказ від 25 січня 2018 р. № 4)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «Б» та «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (наказ від 18 грудня 2017 р. № 97)

  ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад державних службовців категорії «В» Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області (наказ від 30 жовтня 2017 р. № 89)

Управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області

Адреса: 88000, м.Ужгород, вул. Гогйди,8

тел.:+38 (0312) 61-23-15 , тел/факс:+38 (0312) 61-23-18

E-mail: zk.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t